Bize Ulaşın:(0212) 554 18 81 - Mail info@agnello.com.tr

Üretim Bantımız

Tasarım

Deri-Kürk seçimi ve Kesimi

Felsefesinde koşulsuz mükemmellik ve değişen tüketici beklentilerini barındıran Agnello değişen yaşam stillerine paralel tasarladığı ürün ve koleksiyonlarıyla müşterilerine kendilerini özgürce ifade etme fırsatı sunuyor.
Kalite anlayışı ve kaliteli üretim, bizim için öncelikle ham deri alımı ile başlar ve üretim bitimine kadar devam eder. Bütün bu kalite anlayışı ile müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak kaliteli bir deri ayakkabıya ruh katar.

Kesim-Dikim Aksesuar

Kalıplama ve Taban

Kadınların detaylarda deri kullanmayı çok sevdiğini biliyoruz. Deri sonbahara, kışa ve ilkbahara uyum sağlayan bir kumaş. Hem de asi ve aşırı seksi bir silüeti daima beraber tutan türden. Agnello da bu trendin en başarılı uygulayıcılarından biridir.
Agnello‘nun temelinde tüketicinin beklentisinin de ötesinde bir çözüm sunmak ve yeni nesil teknolojileri kullanarak farklı dizaynlarla tüketicinin gönlünü fethetmek temel prensibimizdir.

Kalite Kontrol

Paketleme ve Üretim Sonrası Desteği

Agnello için çok kritik bir mevzu olan kalite; performans ve bütün kaliteyi etkileyen negatif unsurlar zamanla gelişerek kalite güvence kontrolu anlayışına doğru yol almıştır.
Bir yönüyle karşılaşılmak istenmeyen şikayetler müşteri bilgilerine erişmek konusunda anahtar bir kaynak olabilir. Karşılaştığınız bütün sorunlarına kalıcı çözümler üretebilecek ekibimizle 24 saat hizmetinizde olacağız.