Bize Ulaşın:(0212)556 00 48 - Mail info@agnello.com.tr

HAKKIMIZDA

Agnello; Dünya ayakkabı modasını yönlendiren ünlü tasarımcılarla çalışarak, kalite ve zarafeti yansıtan ürünleri Yeni marka yaratma, marka yönetme ve stratejilerini oluşturma ile birleştirince ortaya çıkan bir firmadır. 20’şer yıllık iş tecrübesine sahip, yerli ve yabancı sektörün ünlü firmalarında yıllarca görev almış, çekirdekten yetişme iki profesyonel tarafından hayata geçirilen Agnello markası gündelik hayatın çeşitli alanlarında, şıklık ve sağlığın yanı sıra, dinamik bir yaşamı destekleyen ürünler sunmaktadır.

Agnello, kendi öz sermayesini kullanarak ürettiği ayakkabı kreasyonları ve Koleksiyonları ile ülkemiz ekonomisine ciddi bir kaynak sağlamaktadır.

VİZYON-MİSYON

VİZYONUMUZ

Çünkü;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Agnello ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

MİSYONUMUZ

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Biz örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar,modacılar ve yurtdışındaki önemli kreasyonlara imza atmış kişiler ya da ekiplerlesürekli olarak işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir Ayakkabı için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, kriterlerimiz ürünün yurtdışındaki başarısı ve satış trendini nasıl sürdürdüğü. İşte bizim ekibimizin temel misyonu.